Geri Ödeme Politikası | EpinBy.Com
Sepetim

Geri Ödeme Politikası

İADE ŞARTLARI  


  


Gümrük Ve Ticaret Bakanlığı Tarafından Yayınlanan 2014 Tarihli 29188 Sayılı Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 15. Maddesinin ''Ğ'' Bendine Göre; ''Elektronik Ortamda Anında İfa Edilen Hizmetler Veya Tüketiciye Anında Teslim Edilen Gayri maddi Mallara İlişkin Sözleşmeler'' Cayma Hakkının İstisnası Olarak Gösterilmiştir. Bu Kapsamda www.epinby.com websitemizde Adresinden Satılan Tek Kullanımlık Dijital Ürün, Kod, Kupon, Süre, Hediye Kartı, Kredi, Puan, Üyelik Gibi Hizmetler De Bu Elektronik Ortamda Anında İfa Edilen Hizmetler Kapsamında Olduğundan Ürünlerin İadesi Veya Para İadesi Mümkün Değildir. İADE ŞARTLARI Gümrük Ve Ticaret Bakanlığı Tarafından Yayınlanan 2014 Tarihli 29188 Sayılı Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 15. Maddesinin ''Ğ'' Bendine Göre; ''Elektronik Ortamda Anında İfa Edilen Hizmetler Veya Tüketiciye Anında Teslim Edilen Gayri maddi Mallara İlişkin Sözleşmeler'' Cayma Hakkının İstisnası Olarak Gösterilmiştir. Bu Kapsamda websitemiz www.epinby.com Adresinden Satılan Tek Kullanımlık Dijital Ürün, Kod, Kupon, Süre, Hediye Kartı, Kredi, Puan, Üyelik Gibi Hizmetler De Bu Elektronik Ortamda Anında İfa Edilen Hizmetler Kapsamında Olduğundan Ürünlerin İadesi Veya Para İadesi Mümkün Değildir.


www.epinby.com Sitesinden Kullanıcı/Tüketiciler Tarafından Alınan Her Türlü Ürün Veya Hizmetin Anında İfa Edilen Edim Niteliğinden Olmasından Ötürü Bu Ürün Veya Hizmetlerin Kullanımı Ve Fayda Elde Edilmesinde Kullanıcı/Tüketici Hatalarından Kaynaklanan Etkilerden Ve Zararlardan epinby Sorumlu Değildir. EpinbyTarafından Sunulan Her Türlü Hizmet Ve Ürünün Yukarıda Anılan Vasıflarından Ötürü Kullanımından Ve Başarımından Doğan Risklerin Tümü Kullanıcıya/Tüketiciye Aittir. Mesafeli Sözleşme Niteliğindeki Bu Site İçindeki İşlem Ve Sözleşmeler İlgili Mevzuata Göre, Elektronik Ortamda Anında İfa Edilen Hizmetler Ve Tüketiciye Anında Teslim Edilen Mallara İlişkin Sözleşmeler Cayma Hakkı Ve Kullanımına İlişkin Hükümlere Tabi Değildir. Bu Nedenle Epinby Tarafından Hiçbir Koşul Altında Ücret İadesi Veya Değiştirme Yapılmamaktadır. İş Bu Sözleşme Kapsamında Taraf Olan Kişiler 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun'un Getirmiş Olduğu Bu Hükmü Bilmekle Yükümlüdür.Epinby Tarafından Sunulan, Hizmetleri Ve Bununla Bağlantılı Her Türlü Hizmet Kapsamında Kullanıcıların Kullanım Ve Katılım Koşullarının Aykırılık Niteliğinde Değerlendirilecek Herhangi Bir İhlal Veya Eyleminin Tespit Edilmesi Durumunda İlgili Hizmetin Doğrudan Veya Dolayı Sağladığı Her Türlü Hak Ve Kullanım Olanağını, Telif Hakları Sahibinin De Muvafakati İle Kullanıcının Sistem İçerisindeki Hesabı Geçici Veya Kalıcı Bir Süre Boyunca Dondurulacaktır. Bu Durumda Kullanıcı Sisteme, Sunulan Hizmete, Bu Hizmetle Bağlantılı Her Türlü Elektronik Platforma Ve Benzeri Ortama Tekrar Girmeyeceğini Ve Eğer O Ana Kadar Varsa Yapmış Olduğu Ödemelerin Adresini Talep Etmeyeceğini Beyan, Kabul Ve Taahhüt Eder. 


  


 www.epinby.com Sitesinden Kullanıcı/Tüketiciler Tarafından Alınan Her Türlü Ürün Veya Hizmetin Anında İfa Edilen Edim Niteliğinden Olmasından Ötürü Bu Ürün Veya Hizmetlerin Kullanımı Ve Fayda Elde Edilmesinde Kullanıcı/Tüketici Hatalarından Kaynaklanan Etkilerden Ve Zararlardan Epinby Sorumlu Değildir. Epinby Tarafından Sunulan Her Türlü Hizmet Ve Ürünün Yukarıda Anılan Vasıflarından Ötürü Kullanımından Ve Başarımından Doğan Risklerin Tümü Kullanıcıya/Tüketiciye Aittir. Mesafeli Sözleşme Niteliğindeki Bu Site İçindeki İşlem Ve Sözleşmeler İlgili Mevzuata Göre, Elektronik Ortamda Anında İfa Edilen Hizmetler Ve Tüketiciye Anında Teslim Edilen Mallara İlişkin Sözleşmeler Cayma Hakkı Ve Kullanımına İlişkin Hükümlere Tabi Değildir. Bu Nedenle Epinby Tarafından Hiçbir Koşul Altında Ücret İadesi Veya Değiştirme Yapılmamaktadır. İş Bu Sözleşme Kapsamında Taraf Olan Kişiler 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında  Kanun'un Getirmiş Olduğu Bu Hükmü Bilmekle Yükümlüdür.  


  


Epinby Tarafından Sunulan, Hizmetleri Ve Bununla Bağlantılı Her Türlü Hizmet Kapsamında Kullanıcıların Kullanım Ve Katılım Koşullarının Aykırılık Niteliğinde Değerlendirilecek Herhangi Bir İhlal Veya Eyleminin Tespit Edilmesi Durumunda İlgili Hizmetin Doğrudan Veya Dolayı Sağladığı Her Türlü Hak Ve Kullanım Olanağını, Telif Hakları Sahibinin De Muvafakati İle Kullanıcının Sistem İçerisindeki Hesabı Geçici Veya Kalıcı Bir Süre Boyunca Dondurulacaktır. Bu Durumda Kullanıcı Sisteme, Sunulan Hizmete, Bu Hizmetle Bağlantılı Her Türlü Elektronik Platforma Ve Benzeri Ortama Tekrar Girmeyeceğini Ve Eğer O Ana Kadar Varsa Yapmış Olduğu Ödemelerin İadesini Talep Etmeyeceğini Beyan, Kabul Ve Taahhüt Eder