Hakkımızda | EpinBy.Com
Sepetim

Hakkımızda

Hakkımızda

Hoş geldiniz, EpinBy - Oyun Dünyanızın Anahtarı!


EpinBy, sizlere sanal dünyanın kapılarını ardına kadar açan, geniş ve güvenilir bir elektronik pin ve oyun içi ürün platformudur. 2023 yılında, oyun sektöründeki boşluğu görmüş ve oyunculara daha hızlı, daha güvenli ve daha erişilebilir bir alışveriş deneyimi sunmayı misyon edinmiş bir grup oyun entuziyastik tarafından kurulduk.


Misyonumuz

Oyuncuların, oyun içi alışverişlerini en hızlı, en güvenli ve en kolay şekilde gerçekleştirmelerini sağlamaktır. Siz oyun oynarken, biz sizin için oyun içi ihtiyaçlarınızı karşılamayı hedefliyoruz.

Vizyonumuz

Global bir marka olmak ve dünya genelindeki tüm oyunculara eşsiz bir alışveriş deneyimi sunmaktır. Oyuncuların sanal dünyadaki tüm ihtiyaçlarını bir tıkla karşılayabilmelerini sağlayarak, oyun oynamanın keyfini sonuna kadar çıkarmalarına katkıda bulunmaktır.


Neden EpinBy?

Hızlı Teslimat: Alışverişlerinizdeki epinler ve diğer ürünler, ödemeniz onaylandıktan hemen sonra e-posta adresinize gönderilir ve ya siparişler kısmından ulaşa bilirsiniz.

Güvenli Alışveriş: SSL sertifikası ile korunan web sitemiz, bilgilerinizi maksimum güvenlikle korur.

7/24 Destek: Her türlü sorunuz ve sorununuz için haftanın her günü ve saati destek ekibimize ulaşabilirsiniz.

Geniş Ürün Yelpazesi: Binlerce oyun ve ürün arasından ihtiyacınız olanı kolayca bulabilirsiniz.

İletişim

Her türlü soru, öneri ve geri bildiriminiz için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ekibimiz, sorularınızı yanıtlamak için her zaman burada!

Telefon(Yalnız WhatsApp)  :0537 542 5886

Mail : [email protected]
Adres : İSTANBUL/GÜNGÖREN ABDURRAHMAN NAFİZ GÜRMAN MAH. GENERAL ALİ RIZA GÜRCAN CAD. PLATFORM SUİT B BLOK NO: 27 İÇ KAPI NO: 18